Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
Letný tábor SunnyAction
Skip Navigation Links > Dovolenka Bulharsko 18+

Dovolenka Bulharsko 18+

Doporučený vek 18 - 29 rokov

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije a to hlavne v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoko blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Nájdete tu dlhú pláž s množstvom reštaurácií a atrakcií, ktorá poskytne milosrdný kľud a odpočinok po náročnej noci. Nasleduje kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wi-fi.

Ak sa rozhodnete nechať svoj organizmus chvíľku vydýchnuť a pozrieť si Bulharsko aj za denného svetla, stále prítomný delegát Vám zabezpečí napr. výlet do Nesebaru, či do Burgasu, odprevadí Vás do aquaparku a splní vám akékoľvek ďalšie splniteľné želanie. Môžete sa tiež poskladať, požičať si auto a cestovať po okolí indviduálne a pohodlne. V Bulharsku je veľa krásnych vecí, ktoré sa oplatí vidieť.

Upozornenie pre rodičov:

Nejedná sa o „detský tábor“(!), ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov. Rezerváciu aj podpísanie zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám. Výnimočne sa môžu prihlásiť aj záujemcovia od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a musí za nich prevziať zodpovednosť niektorý z účastníkov pobytu starší ako 18 rokov.

Termín Počet dní Cena  
09.07. - 19.07.21 11 245 € Prihláška
09.07. - 19.07.21 11 395 € Prihláška

Poloha

Poloha

Moderný mládežnícky hostel vzdialený len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Nachádza sa v najväčšom a najpopulárnejšom letovisku v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí.

Vybavenie

Vybavenie strediska

recepcia, bar, bazén, wifi, klimatizácia, reštaurácia, plážový volejbal

V cene zájazdu

V cene zájazdu

  • 8x nocľah s raňajkami
  • delegát

Ubytovanie

Ubytovanie

priestranné a pekné 2- až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom

Strava

Strava

Raňajky sa podávajú priamo v hoteli. Je možné doobjednať si obedy a večere priamo na mieste (cca 4€/večera alebo obed).

Doprava

Doprava

Individuálna alebo autobusová klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko). Cestovný pas alebo OP je nutný! Odchody z TN, TT a BA

Odporúča

Ck odporúča

  • za príplatok 16,50€ komplexné cestovné poistenie (1,50€/deň)

Organizátorom tábora: CK Slniečko.

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x