Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
Gatto a mareGatto a mare Gatto a mare
Skip Navigation Links > Letný tábor Taliansko Bellaria

Letný tábor v Taliansku Bellaria

Taliansko
od 14 do 18 rokov

Nový hotel v ponuke, 100 metrov od mora. Doprava aj z iných miest SR !

Pri Príchode Pekný Príliv, Parádny Piesok, Potom Pizza a Pohár Pepsi v Plážovom Pube, Pritom Pestrý Program, Proste Príma Pobyt. Asi takto by znela stručná charakteristika nášho najobľúbenejšieho pobytu pre mládež v Taliansku. Mladí klienti milujú všetko talianske. Plytké a teplé more, talianske pobrežné promenády a pláže plné života a zábavy. Ideálne na strávenie času pri mori sú najrôznejšie plážové atrakcie (niektoré za poplatok), plážový volejbalík alebo futbal, stolný tenis ... Pre každého sa tu niečo nájde.

Hlavne sem ale jazdíme kvôli nádhernému azúrovému moru. Vlny k vám nepustia vlnolamy a tak sa dá hrať vodná prehadzovaná alebo watterball. Keď už máte pohybu dosť, vystriete sa na ležadlo alebo priamo na horúci piesok. Ten vďačne slúži aj ako stavebný materiál pri populárnych súťažiach v stavbe sôch z piesku. Tieto majú veľký úspech a víťazné družstvo si už neraz vyslúžilo aj obdiv okoloidúcich a zmrzlinu od správcu pláže.

Aj v Taliansku sa ožíva keď slnko zapadá. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár novú tvár a ide sa „žiť“! Rodičia, môžete byť bez obáv, mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s účasťou svojho dieťaťa na večernom programe.

Diskotéky ale nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it. Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte prihlásených.

Kúpanie:

Čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. Hotel bezplatne poskytuje obmedzený počet ležadiel, na ktorých sa deti bez problémov striedajú. Využíva sa aj bezplatná verejná pláž.

Termín Počet dní Cena s dopravou z BA Z iných miest  
10.07. - 19.07.2020 10 465 € 495 € Prihláška
17.07. - 26.07.2020 10 465 € 495 € Prihláška
24.07. - 02.08.2020 10 465 € 495 € Prihláška

V cene kurzu

V cene tábora

  • 7 x nocľah, plná penzia
  • autobusová doprava,
  • animátori, materiál
  • pobytové poplatky

Ubytovanie

Ubytovanie

Hotel Sirena, Igea Marina - pekný a čistý hotelík, vyzbrojený dvomi hviezdičkami ktoré mu bohato stačia, s pozitívnymi recenziami je jedným z najlepších hotel aký sme mali za posledné roky.

Je len 100 m od pláže a pár krokov od pešej zóny s obchodíkmi. Vzdialenosť je vidieť na dvoch fotografiách.

Izby sú 3-5 posteľové s vlastným sociálnym zariadením. V hoteli je hifi aj wifi, usb aj usa ... ☺

Doprava

Doprava

Klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.

Odchody z Košíc a ďalších miest: z ďalších miest Slovenska deti zvážame rýchlikom. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14.00 hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Počas celej cesty do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča deti sprevádza animátor !

Okrem Košíc je nástup možný aj v: SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK.

strava

Strava

Raňajky:
bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.

Obed:
1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát,

Večera:
1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená. K jedlám sa podáva voda. Takto to vyzerá obvykle. Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod.

Na taniere sa nakladá toľko, aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Namiesto telefonátu domov, stačí len požiadať.

Odporúča

CK odporúča za príplatok

  • 12 € komplexné cestovné poistenie
  • výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených.

Organizátorom tábora je CK ÚSMEV.

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x