Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
Gatto a mareGatto a mare Gatto a mare
Skip Navigation Links > Letný tábor Taliansko - Gatto a mare

Gatto a mare

Taliansko (Rimini), výlet do San Marina
Doporučený vek: 14 - 18

Véééľmi podobná ponuka ako tá do Bulharska. Až na to, že pláž aj celé Taliansko je o niečo bližšie, ceny o niečo vyššie, more o niečo teplejšie a v hoteli podstatne kľudnejšie. Ale aj tu, v Taliansku, prichádza večer až potom ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Ideálne sú na to najrôznejšie plážové atrakcie (niektoré za poplatok), plážový volejbalík alebo futbal, stolný tenis, kolky ...

Pre každého sa tu niečo nájde. Hlavné je ale to, kvôli čomu sa sem chodí a to je nádherné azúrové more. Je plytké a teplé, vlny k vám nepustia vlnolamy a tak sa dá hrať vodná prehadzovaná alebo watterball. Keď už máte pohybu dosť vystriete svoje „staré kostí“ na ležadlo alebo priamo na horúci piesok. Ten vďačne slúži aj ako stavebný materiál pri populárnych súťažiach v stavbe sôch z piesku. Tieto majú veľký úspech a víťazné družstvo si už neraz vyslúžilo aj obdiv okoloidúcich a zmrzlinu od správcu pláže.

Rovnako ako v Bulharsku, aj tu sa ožíva keď slnko zapadá. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár tvár, ktorú ešte nikto nevidel a ide sa „žiť! Ale môžete byť bez obáv, mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s večerným programom. Je ale dobré si uvedomiť, že aj mnohí majitelia diskoték a animátori sú rodičia a magická veková hranica „18“ zostáva pre všetkých záväzná ...

Žiaden strach, diskotéky nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it . Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte prihlásených.

Kúpanie: čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. Hotel bezplatne poskytuje obmedzený počet ležadiel, na ktorých sa deti bez problémov striedajú. Využíva sa aj bezplatná verejná pláž.

Termín Dní Cena Doprava  
12.07. - 21.07.19 10 od 449 € autobusová Prihláška
19.07. - 28.07.19 10 od 449 € autobusová Prihláška
26.07. - 04.08.19 10 od 449 € autobusová Prihláška

V cene kurzu

V cene tábora:

  • ubytovanie (7x nocľah)
  • plná penzia
  • doprava z BA
  • animátori
  • materiál
  • pobytové poplatky

Poloha

Poloha:

Gatteo A Mare zaberá malú plochu len asi 14 km2 v rovinách medzi riekou Rigossou a riekou Rubicone a ponúka kilometrovú pláž s jemným pieskom. Mesto ponúka celý rad zaujímavostí a akcií počas celého leta, vo večerných hodinách sú tu pouliční umelci, trhy, kapely, zábava pre všetkých. V blízkosti sú zábavné parky: Mirabilandia, Fiabilandia, Taliansko v miniatúrach, vodný park Atlantica.

Vybavenie

Vybavenie strediska:

Veľmi pekný, čistý a farebný hotelík vyzbrojený tromi hviezdičkami a väčšinou pozitívnymi recenziami je jedným z najlepších hotelov aký sme mali za posledné roky v ponuke a volá sa hotel Milano*** Je len 250 m od pláže a pár krokov od pešej zóny s obchodíkmi.

V hoteli je hifi aj wifi, (usb aj usa) ... :-)

Ubytovanie

Ubytovanie

Izby sú 3-5 posteľové s vlastným sociálnym zariadením.

Doprava

Doprava:

Klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.

Odchody z Košíc a ďalších miest: z ďalších miest Slovenska deti zvážame rýchlikom. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14.00 hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Počas celej cesty do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča deti sprevádza animátor!

Okrem Košíc je nástup možný aj v SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK.

strava

Strava:

plná penzia, typická talianska strava.

Raňajky:
bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.

Obed:
1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát,

Večera:
1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň) 1-2x za týždeň môže byť večera studená.

K jedlám sa podáva voda. Takto to vyzerá obvykle. Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod. Na taniere sa nakladá toľko, aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať. Ak ale niekto neodolá fastfoodom na pláži je jasné, že na riadnu stravu už nemá chuť ani miesto a začne sa riešiť strava v tábore ....

Odporúča

Ck odporúča:

  • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie
  • výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených (platí sa na mieste).

Organizátor tábora:

CK Úsmev

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x