Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
Letný tábor SunnyGames
Skip Navigation Links > Letný tábor SunnyGames

Letný tábor SunnyGames

Doporučený vek 10 - 15 rokov

Hlásime novinky!

Leto 2020 v Tesároch má stovkám detí a tínedžerom opäť čo ponúknuť. Viac hostí, viac zábavy a viac zážitkov! Letné kino, nové hry na plejko, šikovní hostia, Veľká stávka, neodmysliteľné vodné hry, Color War a UV disco, upgradneme Talent a vyladíme Chill zónu. Program do detailov prezrádzať nebudeme. Kombinácia tréningov, workshopov a atrakcií sa nám osvedčila a zvyšok si už pre teba pripravujú obľúbení animátori. Aj v VI. ročníku SunnyGames sa na teba teší veľký zohratý animačno-zdravotnícko-praktikantský tím a tebe nezostáva nič iné, ako vziať kamoša, spolužiačku, suseda a sesternicu a pridať sa k nám na niektorý z turnusov najväčšieho tábora pod Slniečkom. Tešiť sa tiež môžeš na nové táborové tance, Flash mob, Color party a výlet plný akcie a atrakcií v Team Up v Bratislave. Dá sa ešte viac? Dá. Viac odpočinku, sľubujeme :-) Aj my, a aj Tesáre sú pripravené na ďalšiu obrovskú dávku tínedžerov, ktorí si vedia naplánovať mix aktivít úplne podľa seba. Zarábaj slnečné mince ušami, cibri jemnú motoriku v tvorivých dielňach, absolvuj ľahkú turistiku, natáčaj vlog, športuj, hraj v divadle alebo tancuj. Sunny Games nepatrí medzi tematické tábory a tak si v ňom každý táborový nadšenec nájde to svoje. Poobedia budú patriť tradične bláznivým hrám o mince, v ktorých si tímy zmerajú svoje sily. Primetime patrí každodenne Šťastnej hodinke a medzimestským hovorom domov. Na večer chystáme zábavné galavečery, diskotéky a pre tých nebojácnych aj nočné hry. Získaj podpis od našich hostí, odfoť sa pri fotostene, vyskúšaj všetky atrakcie, vychutnaj si bazén, tobogán, slnko a pohodu. Uži si s nami fakultatívny výlet v rámci táborovej psychohygieny.

Termín Počet dní Cena Cena +
autobus doprava
 
11.07.2020 - 18.07.2020 8 249 € 224 € 274 € Prihláška
18.07.2020 - 25.07.2020 8 249 € 274 € Prihláška
01.08.2020 - 08.08.2020 8 249 € 274 € Prihláška
08.08.2020 - 15.08.2020 8 249 € 274 € Prihláška

Poloha

Poloha

Špičkovo vybavené rekreačné zariadenie Tesáre pri Topoľčanoch. Krásny areál obklopený lesmi a krásnou prírodou s mnohými ihriskami, bežeckou dráhou a aj bazénom s tobogánom. Patrí k tým najlepšie vybaveným strediskám pre detskú rekreáciu na Slovensku.

Vybavenie

Vybavenie strediska

jedáleň, bar, spoločenská miestnosť, bazén s tobogánom (garantovaná prevádzka od 10.6.), 2 tenisové kurty s umelou trávou, volejbalové a nohejbalové ihrisko, bežecká dráha, basketbalové koše, stolný tenis, prírodný amfiteáter, ozvučenie areálu, ohnisko s jazierkom ...

V cene tábora

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • atrakcie
 • nafukovacia horolezecká stena
 • hostia

Ubytovanie

Ubytovanie

Útulné a účelné 4 až 6-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením v hlavnej budove. 4-lôžkové chatky bez príslušenstva.

Kapacita pre deti 117 lôžok v hlavnej budove a 64 lôžok v chatkách.

Strava

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT za príplatok 25€

Odporúča

Ck odporúča

 • za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 10€ ubytovanie v hlavnej budove
 • za príplatok 29€ výlet do zábavného parku TeamUp v Bratislave

Organizátorom tábora: CK Slniečko.

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x