Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
Malta - Super partaMalta - Super parta Malta - Super parta
Skip Navigation Links > Jazykový pobyt 14 dní v raji

Malta – 14 dní v raji

od 13 do 18 rokov

Jazykový kurz s leteckou dopravou a ubytovaním v rodinách

Zájazd bude v predaji do konca apríla, potom už škola nemá voľné kapacity. Avšak čím je leto bližšie, stúpa cena leteniek. Preto je rozumné zakúpiť si zájazd s letenkou už dnes. Last minuty ani iné zľavy nechystáme, zájazd môže byť už len drahší. Na Malte sa v angličtine zdokonalíte na betón. Tento nádherný, kľudný a malebný európsky raj leží na maľom ostrove v Stredozemnom mori, neďaleko Sicílie. Kedysi bola Malta (súčasný člen EÚ) britskou kolóniou. Tento fakt sa odráža na prekrásnej architektúre historických častí mesta. Je tu všetko: história, more, teplo, svetlo, stredomorská exotika, zábava aj vzdelanie. Už len vy tu chýbate. A čo tu budete robiť ? Dopoludnia vás čaká výučba a popoludní superatraktívny program, ktorý pre vás tiež pripraví škola a sprevádzať vás bude náš - slovenský sprievodca.

Hostiť by nás mala Jazyková škola Eurocentres Malta ktorá je umiestnená priamo v centre mesta Mdina a výučba prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne, t.j.40 hodín za pobyt. Výučba vedená kvalifikovanými lektormi je zameraná predovšetkým na konverzáciu. V triede je max.12 študentov. Na záver samozrejme dostanete certifikát o absolvovaní kurzu, aby vám doma verili, že ste neležali len na pláži. Všetok potrebný študijný materiál vám dodá škola. Inými slovami je v cene.

Termín Počet dní Cena bez letenky  
12.07. - 26.07.2020 15 1 490 € Prihláška

Ubytovanie

Ubytovanie a strava

Účastníci sú ubytovaní v hostiteľských rodinách, v 2-3 posteľových izbách. Ak sa prihlásite do konca marca, je možné v prípade záujmu požiadať o samostatné ubytovanie. Stravu poskytuje rodina s ktorou raňajkujú a večerajú, obedy sú formou balíčka (packed lunch), nakoľko ani malťania nevymysleli nič lepšie ako získať peniaze a tak cez deň, tak ako my, chodia práce.

Spoločné stolovanie je jedinečnou príležitosťou ako si beztrestne vyskúšať angličtinu v praxi.

Popoludňajší program. To je ďalšia z vecí na ktoré sa oplatí tešiť. Medzi najobľúbenejšie určite patria návštevy miestnych pláží ako je Golden Bay, Mellieha Bay, či Paradise Bay, na ktorej si dokonca vyskúšate kajakovanie. Medzi najzaujímavejšie určite výlet do hlavného mesta Valetta, do mesta Mdina kde nepúšťajú autá. Z tých divokejších zábav určite za to stojí penová party alebo hneď uvítacia party na lodi, nočný okruh po ostrove, viacero výletov po meste s ukážkami všetkého čo stojí za videnie. Perlou programu je určite celodenný výlet do Modrej lagúny na ostrovčeku Cominu ktorý má len 7 stálych obyvateľov. Celkovo si škola pre vás pripravila 4 poldňové výlety a jeden celodenný.

V cene kurzu

V cene

  • Ubytovanie na 14 nocí
  • obojsmerný transfer z letiska na Malte
  • strava v hostiteľskej rodine
  • 40 vyučovacích hodín anglického jazyka
  • študijný materiál
  • poobedňajšie aktivity každý deň vrátane výletov a výlety vrátane vstupov
  • miestny školský sprievodca
  • slovenský sprievodca CK.

V uvedenej cene NIE JE zahrnutá letenka, doprava z Bratislavy na Schwechat a späť a poistenie !

Doprava

Doprava

Letecká z Bratislavy, resp. Schwechatu na Maltu.

ZAKÚPENIE LETENKY: Letenku si musíte zakúpiť sami (inak to nejde), avšak CK Vám dá číslo letu aj kontakt kde letenku zakúpite. Je to jednoduché. Nevyužívame nízkonákladové letecké spoločnosti ktoré často menia (alebo rušia) lety, ceny aj podmienky ....

Čím je leto bližšie, tým ceny leteniek stúpajú, preto zájazd ponúkame už teraz. Obojsmerný transef z letiska na Malte je zabezpečený a je v cene. Dopravu z Bratislavy na Schwechat a z neho s doprovodom sprievodkyne a za doplatok, Vám na želanie zabezpečíme my.

Odporúča

CK odporúča za príplatok

  • 18 € komplexné cestovné poistenie

Názor CK

Na Malte pobyty organizuje spoľahlivá rodinná firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá si svojou dlhoročou poctivou prácou vybudovala jednu z najznámejších značiek v kategórii jazykových kruzov a pobytov.

Okrem toho Malta je jedným z najbezpečnejších miest v Európe ak nie na svete.

Organizátorom tábora: CK Úsmev.

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x