Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
Malta - Super partaMalta - Super parta Malta - Super parta
Skip Navigation Links > Jazykový pobyt 14 dní v raji - Malta

Malta - Super parta

15-dňový jazykový kurz na Malte

15 dňový jazykový kurz s leteckou dopravou a ubytovaním v rodinách

Doporučený vek od 13 do 18 rokov

Na Malte sa v angličtine zdokonalíte na betón. Tento nádherný, kľudný a malebný európsky raj leží na malom ostrove v Stredozemnom mori, neďaleko Sicílie. Kedysi bola Malta (súčasný člen EÚ) britskou kolóniou. Tento fakt sa odráža na prekrásnej architektúre historických častí mesta. Je tu všetko: história, more, teplo, svetlo, stredomorská exotika, zábava aj vzdelanie. Už len vy tu chýbate! A čo tu budete robiť? Dopoludnia vás čaká výučba a popoludní superatraktívny program, ktorý pre vás tiež pripraví škola a sprevádzať vás bude náš slovenský sprievodca.

Hostiť by nás mala Jazyková škola Eurocentres Malta, ktorá je umiestnená priamo v centre mesta Mdina a výučba prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne, t.j. 40 hodín za pobyt. Výučba vedená kvalifikovanými lektormi je zameraná predovšetkým na konverzáciu. V triede je max. 12 študentov. Na záver samozrejme dostanete certifikát o absolvovaní kurzu, aby vám doma verili, že ste neležali len na pláži. Všetok potrebný študijný materiál vám dodá škola. Inými slovami je v cene.

Zájazd bude v predaji do konca apríla, potom už škola nemá voľné kapacity. Avšak čím je leto bližšie, stúpa cena leteniek. Preto je rozumné zakúpiť si zájazd s letenkou už dnes. Last minuty ani iné zľavy nechystáme, zájazd môže byť už len drahší.

Termín Dní Cena Doprava  
07.07. - 21.07.19 15 od 1 374 € letecká Prihláška

V cene kurzu

V cene zájazdu:

  • ubytovanie na 14 nocí, strava v hostiteľskej rodine
  • obojsmerný transfer z letiska na Malte
  • 40 vyučovacích hodín anglického jazyka
  • študijný materiál
  • poobedňajšie aktivity každý deň vrátane výletov a výlety vrátane vstupov
  • miestny školský sprievodca
  • slovenský sprievodca CK

V uvedenej cene NIE JE zahrnutá letenka, doprava z Bratislavy na Schwechat a späť a poistenie!

Poloha

Poloha:

Bývalé hlavné mesto ostrova Mdina leží priamo v centre Malty.

Ubytovanie

Ubytovanie

Účastníci sú ubytovaní v hostiteľských rodinách v 2,3-posteľových izbách. Zavčasu prihlásení majú možnosť požiadať o samostatné ubytovanie v rodine.

strava

Strava:

Stravu poskytuje rodina, s ktorou máte raňajky a večeru, obedy sú formou balíčka (packed lunch), nakoľko ani malťania nevymysleli nič lepšie ako získať peniaze a tak cez deň, tak ako my, chodia do práce. Spoločné stolovanie je jedinečnou príležitosťou, ako si beztrestne vyskúšať angličtinu v praxi.

Doprava

Doprava:

letecká z Bratislavy, resp. Schwechatu na Maltu.

ZAKÚPENIE LETENKY: Letenku si musíte zakúpiť sami (inak to nejde), avšak CK Vám dá číslo letu aj kontakt, kde letenku zakúpite. Je to jednoduché. Nevyužívame nízkonákladové letecké spoločnosti, ktoré často menia (alebo rušia) lety, ceny aj podmienky ... . Čím je leto bližšie, tým ceny leteniek stúpajú, preto zájazd ponúkame už teraz.

Obojsmerný transef z letiska na Malte je zabezpečený a je v cene. Dopravu z Bratislavy na Schwechat a z neho s doprovodom sprievodkyne a za doplatok Vám na želanie zabezpečíme my.

Odporúča

Ck odporúča:

  • za príplatok 2,80€/deň/osoba komplexné cestovné poistenie so zvýšeným poistením storna až do 3000€ (39,20€/celý pobyt)

Organizátor tábora:

CK Úsmev

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x