Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
ZLATÁ RYBKA ZLATÁ RYBKA ZLATÁ RYBKA
Skip Navigation Links > Letný tábor Chorvátsko - Malý morský koník

Malý morský koník

Chorvátsko, Selce
Doporučený vek: 8 - 17 rokov

Na tom istom mieste a predsa úplne inde. Zostali sme verní typickému prímorskému mestečku Selce. Ale hostel, ktorý po rokoch trochu prerástol a odrástol, sme vymenili za malý, kľudný, útulný rodinný hostelík, ktorý bude v čase nášho pobytu slúžiť len nám! Keďže náš malý morský koník (tak sa hostel volá) nie je ďaleko od našej bývalej základne, pláž si ponecháme tú istú a verní zostaneme aj kapitánovi Ronymu, s ktorým brázdime vlnu Jadranu už takmer 20 rokov. Tak ako sľubujeme, všetko zostane pri starom a pri tom v úplne novom. Na pláži nás čakajú tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá bláznivá jazda na banáne či vodných kolesách na mori, fakultatívne plavba loďou na ostrov Krk s prehliadkou mestečka Vrbnik alebo večerná discoplavba pozdĺž pobrežia.

Kúpanie: typická chorvátska pláž s drobným štrkom, vstup do mora je postupný, prispôsobený deťom. Na pláži sú väčšinou len deti z hostela. Ostatní hostia utečú hneď ako ich počujú prichádzať :-)

Termín Dní Cena Doprava  
06.07. - 15.07.19 10 od 439 € autobusová Prihláška

V cene kurzu

V cene tábora:

  • 8x nocľah s plnou penziou
  • autobusová doprava z BA
  • program, animátori, materiál
  • pobytové poplatky

Poloha

Poloha:

Hostel Karlovac sa nachádza len 505km od Bratislavy, v prímorskom mestečku Selce na Kvarnerskej riviére Chorvátska.

Vybavenie

Vybavenie strediska:

Súčasťou hostela je vonkajšia terasa a vo vnútri spoločenská miestnosť. V celom objekte a aj na izbách je WIFI. Celý objekt slúži len nám a našim potrebám!

Ubytovanie

Ubytovanie

Malý rodinný hostelík s kapacitou 60 miest s vlastnou terasou. V hosteli sú rôzne typy izieb, každá tak chorvátsky trochu iná, ale všetky majú vlastné sociálne zariadenie, čo je oproti minulosti revolučná zmena. (https://www.littleseahorse.eu/sk-sk)

strava

Strava:

plná penzia, raňajky sú kontinentálne (chlieb, maslo, džem, paštéta, syr, nápoje) a opakujú sa, sú podávané v hostelíku. Obedy aj večere sú teplé a sú podávané v neďalekej reštaurácii s výhľadom na more. Nemusíte sa teda báť „táborovej stravy“. Niektoré kombinácie sú pre nás neobvyklé, ale strava je objektívne veľmi chutná, takže komu ani tu nebude chutiť ... :-)

Doprava

Doprava:

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa vedie cez Maďarsko priamo do Chorvátska a po diaľnici k moru.

Odporúča

Ck odporúča:

  • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie
  • za príplatok 15€ poldňovú plavbu loďou (platí sa na mieste)

Organizátor tábora:

CK Úsmev

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x