Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
ZLATÁ RYBKA ZLATÁ RYBKA ZLATÁ RYBKA
Skip Navigation Links > Letný tábor Chorvátsko - Malý morský koník

Malý morský koník

Chorvátsko, Selce Ovo je novo.
NOVINKA v Chorvátsku !
od 8 do 16 rokov

Aj tento rok sme ostali verní typickému prímorskému mestečku Selce. Čaká nás malý, kľudný, útulný rodinný hostelík a apartmány v okolí pláže. Keďže náš „Malý morský koník“ (tak sa hostel volá) poskytuje kľud a bezpečie a nie je ďaleko od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, je ideálnym miestom práve pre detský letným kemp. Zostaneme verní aj kapitánovi Ronymu a jeho štýlovej pirátskej lodi, s ktorým brázdime vlny Jadranu už takmer 20 rokov. Tak ako sľubujeme, všetko zostane pri starom a pri tom v úplne novom. Starostlivosť o deti je vzorná a môžu sa zúčastniť aj menšie deti od 8 rokov. Na pláži nás čakajú tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá bláznivá jazda na banáne, či vodných kolesách na mori, fakultatívne plavba loďou na ostrov Krk s prehliadkou mestečka Vrbnik. Príjemné ubytovanie neďaleko od mora, kľudné prostredie kúpeľného mestečka a len 505 km od Bratislavy. O naše blaho sa stará veľmi milý personál. Jednoducho je to veľmi dobrá ponuka.

Kúpanie:

Typická chorvátska pláž s drobným štrkom, vstup do mora je postupný, prispôsobený deťom. Na pláži sú väčšinou len deti z hostela a okolia. Ostatní hostia utečú hneď ako ich počujú prichádzať.

Termín Počet dní Cena s dopravou z BA  
04.07. - 14.07.2020 11 474 € Prihláška

V cene kurzu

V cene

  • 8x nocľah s plnou penziou
  • autobusová doprava
  • program, animátori, materiál
  • pobytové poplatky

Ubytovanie

Ubytovanie

V malom rodinnom hostelíku s kapacitou 60 miest sú rôzne typy izieb, každá tak chorvátsky trochu iná. Všetky majú vlastné sociálne zariadenie. Kliknite sem a získate presnú predstavu aj informácie. Súčasťou hostela je vonkajšia terasa. V celom objekte aj na izbách je WIFI.

strava

Strava

Plná penzia, raňajky sú kontinentálne (chlieb, maslo, džem, paštéta, syr, nápoje) a opakujú sa. Sú podávané v hostelíku. Obedy aj večere sú teplé. Niektoré kombinácie sú pre nás neobvyklé, ale strava je objektívne veľmi chutná.

Doprava

Doprava

Klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer. Trasa vedie najkratšie ako sa dá, cez Maďarsko priamo do Chorvátska a po diaľnici k moru.

Odporúča

Ck odporúča

  • za príplatok 13,20 € komplexné cestovné poistenie
  • za príplatok 15,00 € poldňová plavba loďou

Organizátorom tábora je CK ÚSMEV.

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x