Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
MYMY MYMY
Skip Navigation Links > My

MY

Prezentujeme deťom a mládeži prírodu ako krásny dar, v jej lone ponúkame jedinečný zážitok, ako impulz pre zdravý život. Originálnou hrou, populárnym športom, umeleckou tvorbou, pravidlami samohodnotenia, tímovou družnosťou.

Zážitok riadi odborný lektor s aspektom na vek, zdravie a bezpečnosť, v každom našom zážitku je malé posolstvo o udržateľnosti veľkého ekologického systému, v každom účatníkovi chceme zapáliť malý plamienok sebapoznania.

TO JE NÁŠ CIEĽ

Združujeme odborníkov na zážitkovú pedagogiku, ktorí vnímajú mladú generáciu ako hlavnú hodnotu spoločnosti, generáciu, ktorá má právo dostať do vienka tie najlepšie impulzy. V komunikácii s novou generáciou kombinujeme overené formy s obrovskou dynamikou doby, hľadáme inovácie, mladú generáciu pozorne počúvame, sme radi, keď zistíme, že počúva aj ona.

TO SME MY

Základný kreatím

Dana Šušliková

Dana Šušliková

zakladateľ Fatralandie, koordinátor školských programov, partnerstvá

Mám chuť ponúkať pani učiteľkám a riaditeľkám školy v prírode, lyžovačky, hľadať nové možnosti, poskytovať oporu a zázemie nie vždy jednoduchým procesom v našom malom zážitkovom svete s názvom Fatralandia. Moje motto: Čas vyrieši všetko, nehas, čo Ťa nepáli.

 

Štefan Šušlik

Štefan Šušlik

zakladateľ Fatralandie, koordinátor zážitkových kurzov, partnerstvá

Všetko to začalo v roku 1992, keď som za Nitrou v malej dedinke budoval ako detský minister športu prvý originálny prázdninový projekt pre deti. A to robím posledných 27 rokov s rôznymi partnermi a tímami. Trošku som zostarol, ale viem, že to čo robím, ma baví, napĺňa a má zmysel. Hlavnou inšpiráciou a motiváciou sú pre mňa mladí ľudia, ktorí potrebujú povzbudiť, nadchnúť, posunúť ďalej, kreatívne tímovo tvoriť. Moje motto: Majte sa ako chcete, ak to naozaj chcete, tak to aj zažijete.

 

Martina Tietz

Martina Tietz

zakladateľ Fatralandie, korporátna identita, architektonické štúdie

Po nádherných rokoch venovaných mojim dvom deťom rada realizujem vízie, ktoré posúvajú hranice. Po skončení architektúry na STÚ v Bratislave som mala možnosť v medzinárodnom tíme v Prahe tvoriť vízie a štúdie rôznych veľkolepých projektov po celom svete. Budem rada, ak niektorá z našich nových štúdií, ktoré tvoríme nájde realizátora aj na Slovensku.
Pozrite si moju prvú lastovičku na Slovensku - Vodáreň Architektonická štúdia

 

Čoko

Čoko

Vyštudovala som odbory Animátor voľného času a špeciálnu pedagogiku. S deťmi a mladistvými pracujem už 10 rokov. Pre prácu s ľuďmi som sa narodila a veľmi ma to baví. Momentálne počas roka robím vychovávateľku na stredoškolskom internáte pre žiakov s telesným postihnutím. Som kreatívna, empatická , bláznivá, aktívna a spoločenská. Baví ma spoznávať nových ľudí, vymýšľať nové akcie, aktivity a hry pre deti, mládež aj dospelých.

Moje typické znaky : Smajlík a Čokoláda :D

 

Kapor

Kapor

Študujem na SPU v Nitre a považujem sa za večného študenta, keďže sa rád učím nové veci a plánujem to robiť celý život. Popri škole pracujem ako florbalový tréner dorastencov v mojom rodnom meste a organizujem mestskú florbalovú ligu, ktorej sa aj aktívne zúčastňujem ako hráč a vyškolený rozhodca. Okrem toho vediem aj florbalový krúžok na miestnej základnej škole, kde som s florbalom sám pred 11 rokmi začínal. Mojím najnovším projektom je vlastný florbalový klub pre deti a mládež od 6 do 17 rokov, v ktorom sa snažím vychovávať z detí kvalitných športovcov s pozitívnym myslením. Mojim životným cieľom je dávať deťom šancu športovať a rozvíjať ich športové zručnosti a keďže ma práca s deťmi a šport bavia, tak tomu podriaďujem všetok svoj voľný čas. Som priateľský, cieľavedomý a trpezlivý, rád sa učím nové veci a na táboroch sa vždy snažím aby sa deti čo najviac hýbali.

 

Eunika

Eunika

Študujem Učiteľstvo hudobno-dramatického umenia na UKF v Nitre. Tancu sa venujem od svojich 8 rokov. V mladosti som sa venovala disco dance momentálne sa venujem prevažne hip hopu. Postupne som sa z tanečníčky dostala aj na post trenérky a choreografky. Posledné dva roky pôsobím v tanečnej škole N Dance Company u Nora Grofčíka ako členka tak aj trénerka začiatočníkov v pobočke v Nových Zámkoch. Za moje najväčší úspech považujem ocenenie za úspešného trénera v súťažiach IDO a popredné umiestnenia na rôznych súťažiach. Práci s deťmi sa venujem od 16 rokov ako trénerka prípravných skupín. Postupom času som sa dostala aj k táborom, kde pôsobím ako animátorka. Som komunikatívna a nemám problém so žiadnou strandou. Milujem tanec, star wars, jednorožce a fyziku.

Moje motto: Život je hra, tak sa hraj!

 

Sisa

Sisa

Som študentkou UKF v Nitre. Kreativita a dobrodružstvo sú mi veľmi blízke. Som spoločenská a otvorená novým priateľstvám. Teší ma objavovanie nových vecí, o ktoré sa delím s mojimi priateľmi. Trávim s nimi väčšinu voľného času. Nemám rada nudu, a preto stále niečo vymýšľam a plánujem. Baví ma baviť sa.

Medzi moje záľuby patrí športovanie. Rada chodím na rôzne túry a výlety, na ktorých spoznávam krásy či už slovenskej, alebo zahraničnej krajiny a prírody. Okrem iného veľmi rada pečiem a varím.

 

Fifi

Fifi

Študujem sociálnu pedagogiku a vychovávateľstvo na UK v Bratislave. Som spoločenská, komunikatívna a priateľská osôbka, ktorá miluje prírodu a zvieratká. Mám kamarátsky vzťah k deťom. V oblasti animátorky som taktiež skúsená vďaka predošlým táborom, či vďaka praxi a projektom, ako napríklad v Iuvente, kde som úspešne absolvovala vzdelávanie mladých vedúcich, ktorým sa venujem už od strednej školy. Mojim najväčším vzorom je Jan Amos Komenský a ako on, chcem vám hrou priblížiť vedomosti o prírode, živých tvoroch, remeslách a o ďalších zaujímavostiach života. Nesmierne sa teším na leto plné zábavy a zážitkov, ktoré spolu prežijeme v zážitkových kurzoch a v školách v prírode, ktorými Vás budem sprevádzať.

S pozdravom Fifi.

 

Partneri

Norbert Grofčík

Norbert Grofčík

  • Majster sveta 2016 Chorvátsko + naj mužský talent súťaže
  • Finalista THE DANCER – naj tanečník Česko-Slovenska
  • Titul choreografa roku 2016
  • Účasť na festivale NEW YORK CITY DANCE PANORAMA 2016 v New Yorku
  • Finalista DANCE STAR GALA NIGHT 2016 – top 20 choreografií sveta
  • Spolupráca so známymi osobnosťami – Majk Spirit, Nela Pocisková, Dominika Mirgová, Suvereno, Rakby atď...
  • Víťaz majstrovstiev sveta v umení Los Angeles WCOPA 2017

odborný garant a realizátor N DANCE KEMPU

 

N dance company

Tanečná škola N DANCE COMPANY pod vedením choreografa roku 2016 - Nora Grofčíka sa zameriava na tanečné hiphopové štýly ako sú hiphop/newstyle, choreography, bboying, popping, locking a iné. Vždy sa snažíme napredovať a modernizovať našu výučbu doplnenú workshopmi so známymi tanečníkmi. Motto: Dôležitá je cesta, nie cieľ!

 

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

odborný poradca a prednášateľ na rybárskom kurze Ryby, relax, príroda

Renomovaný profesionálny tester firmy Nikl, charizmatický a empatický ozajstný človek so stálym úsmevom, ochotný kedykoľvek poradiť, pomôcť. Autor veľkého množstva pútavých odborných článkov, pozerá na Vás takmer z každého rybárskeho časopisu. Aj keď nerád preteká, druhý na medzinárodných pretekoch na Balatóne IBCC - 2016. Najradšej, samozrejme okrem chytania rýb na rôznych prednáškach rozdáva chuť do života, jednoduché pravdivé recepty, ako si život jednoducho vážiť a milovať. Základné životné heslo: Čo zaseješ, to zožneš.

 

Karel Nikl

Karel Nikl, ozajstná česká rybárska legenda, víťaz World Carp Clasic 2016 - majstrovstiev sveta v love kaprov, druhý na medzinárodných pretekoch na Balatóne IBSS - 2016, organizátor projektov na podporu mládeže, výrobca a distribútor značkových potrieb pre rybárov. Viac na www.nikl.cz.

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x