Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
Gatto a mareGatto a mare Gatto a mare
Skip Navigation Links > Letný tábor Pasta a basta

Letný tábor v Taliansku - Pasta a basta

Taliansko
od 14 do 17,9 rokov

Letný pobyt pre „teenov“ v Taliansku je už tradične veľmi obľúbeným a zároveň aj najnáročnejším pobytom pre našich animátorov :) Mladí klienti milujú plytké a teplé more, talianske pobrežné promenády a pláže plné života a zábavy. Ideálne na strávenie času pri mori sú najrôznejšie plážové atrakcie (niektoré za poplatok), plážový volejbalík alebo futbal, stolný tenis, kolky ... Pre každého sa tu niečo nájde. Hlavné je ale to, kvôli čomu sa sem chodí a to je nádherné azúrové more. Vlny k vám nepustia vlnolamy a tak sa dá hrať vodná prehadzovaná alebo watterball. Keď už máte pohybu dosť vystriete svoje „staré kostí“ na ležadlo alebo priamo na horúci piesok. Ten vďačne slúži aj ako stavebný materiál pri populárnych súťažiach v stavbe sôch z piesku. Tieto majú veľký úspech a víťazné družstvo si už neraz vyslúžilo aj obdiv okoloidúcich a zmrzlinu od správcu pláže. Ale aj v Taliansku, prichádza večer až potom ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Aj v Taliansku sa ožíva keď slnko zapadá. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár tvár, ktorú ešte nikto nevidel a ide sa „žiť !

Ale môžete byť bez obáv mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Napriek tomu že tým rodič sčasti zničí svojej ratolesti pobyt, má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s večerným programom.

Je ale dobré si uvedomiť, že aj mnohí majitelia diskoték sú rodičia, majitelia CK sú rodiča, aj mnohí animátori sú rodičia a magická veková hranica „18“ zostáva pre všetkých záväzná ... Žiaden strach, diskotéky nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte prihlásených.

Kúpanie:

Čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. Hotel bezplatne poskytuje obmedzený počet ležadiel, na ktorých sa deti bez problémov striedajú. Využíva sa aj bezplatná verejná pláž.

Termín Počet dní Cena  
23.07. - 01.08.21 10 410 € Prihláška
23.07. - 01.08.21 10 520 € Prihláška

Poloha

Poloha

Hotel Sirena, Igea Marina je zrekonštruovaný hotel v Belárii - Rimini, len 100 metrov od pláže a v bezprostrednej blízkosti centra mestečka.

V cene kurzu

V cene tábora

  • 7x nocľah s plnou penziou
  • animátori
  • materiál
  • pobytové poplatky

Ubytovanie

Ubytovanie

Hotel disponuje 3 - 5 lôžkovými izbami, každá má vlastné sociálne zariadenie.

Doprava

Doprava

individuálna alebo autobusová klimatizovaným autobusom, odchody z TN, TT a BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.

strava

Strava

plná penzia, typická talianska strava.

Raňajky:
bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa, ale vy si vyberáte.

Obed:
1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát

Večera:
1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená. K jedlám sa podáva voda.

Takto to vyzerá obvykle. Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod.

Na taniere sa nakladá toľko, aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať.

Odporúča

CK odporúča za príplatok

  • za príplatok 15€ komplexné cestovné poistenie (1,50€/deň)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
  • výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených (platí sa na mieste)

Organizátorom tábora: CK Slniečko.

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x