Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
Sunnybeach party Sunnybeach partySunnybeach party
Skip Navigation Links > Letný tábor Bulharsko - Sunnybeach party

Sunnybeach party

Bulharsko, Slnečné pobrežie

Doporučený vek: 12 - 18

Človek by si povedal, že nie je veľa dôvodov opúšťať pohodlný hotelový areál s bazénom a dobre vybaveným bufetom s wifinou. Ale nakoniec vás predstava spáleného oleja vo fritéze a ľadovej coly zdvihne z lehátka a prinúti ísť na pláž. 10 minút peši sa dá vydržať. Potom sú tu ešte otravní animátori, ktorí zvyknú plytvať pohybom a stále by niečo organizovali. U niektorých účastníkov sa tiež možno pohne svedomie a uvedomia si, že keď už rodičia ten pobyt zaplatili, bolo by fajn ísť sa na to, bohvie prečo čierne more, aspoň pozrieť, príp. sa vykúpať. A oplatí sa. Nájdete všetko, čo hľadáte. More, pláž, stánky, hudbu, plážový volejbal a hlavne „život“. Aj cez deň, aj večer ... . Toto nie je úplne klasický detský tábor. Doba je iná a pri mori to tiež funguje inak, či sa nám to páči alebo nie. Do postele sa rozhodne nechodí o 22.00. Rodičia by preto mali byť s týmto posunutým režimom zmierení. Cez deň sa kúpeme, opaľujeme, mierne športujeme, nakupujeme a večer “žijeme”.

Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať v hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Napriek tomu, že tým rodič trošku zničí svojej ratolesti pobyt, má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s večerným programom.

Kúpanie: široká piesková pláž, voda teplá, vstup do mora je mierny. Všetko takmer ako v Taliansku, ale piesok je žltší, pobrežie krajšie a vlny väčšie. Ale plavčíci sú vraj krajší v Taliansku :-)

Termín Dní Cena Doprava  
04.07. - 15.07.19 12 od 468 € autobusová Prihláška
13.07. - 24.07.19 12 od 468 € autobusová Prihláška
22.07. - 02.08.19 12 od 468 € autobusová Prihláška

V cene kurzu

V cene tábora:

  • 9x nocľah s plnou penziou, večera v deň odchodu
  • autobusová doprava z BA
  • animátori, materiál
  • pobytové poplatky

Poloha

Poloha:

Moderný mládežnícky hostel vzdialený len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Nachádza sa v najväčšom a najpopulárnejšom letovisku v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí.

Vybavenie

Vybavenie:

recepcia, bar, bazén, wifi, klimatizácia, reštaurácia, plážový volejbal

Ubytovanie

Ubytovanie

Priestranné a pekné 4 až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom.

strava

Strava:

Plná penzia, nápoje k jedlám. Niektoré jedlá sme ich už naučili „po našom“, ale budú vás hostiť hlavne domácou balkánskou kuchyňou, t.j. veľa jedál z kvalitného mletého mäsa, ryby, zelenina, šaláty a niektoré pre nás nezvyklé špeciality. Takže aj tu platí, že sa treba vedieť prispôsobiť. Poznávanie jedál je súčasťou poznávania krajiny a aj preto predsa cestujeme.

Doprava

Doprava:

Klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 20 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko), odchody z BA ráno, príchody popoludní

Odporúča

Ck odporúča:

  • za príplatok 14,40€ komplexné cestovné poistenie
  • návšteva neďalekého aquaparku v cene cca 20€ (objednáva a platí sa na mieste)
  • balíček na cestu späť v cene cca 4€ (objednáva a platí sa na mieste)

Organizátor tábora:

CK Úsmev

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x