Detské tábory
Pre školy
Pre rodinky
Sunnybeach party Sunnybeach partySunnybeach party
Skip Navigation Links > Letný tábor Bulharsko - Sunnybeach party

Sunnybeach party

Bulharsko, Slnečné pobrežie

od 12 do 18 rokov, alebo od 16 do 25 rokov

12 dní pri mori, to je lepšie ako výhra v lotérii. Obzvlášť to platí medzi vždy usmiatymi a pohodovými Bulharmi, s ktorými sme si oddávna veľmi blízki. Široká piesočná pláž je lemovaná rušnými uličkami s obchodíkmi, bufetíkmi a rôznymi inými lákadlami. More je väčšinou teplučké, s miernym vstupom a to spolu s všade prítomnými plavčíkmi a našimi animátormi garantuje maximálnu bezpečnosť pri kúpaní. Kúpanie je síce hlavnou, ale zďaleka nie jedinou atrakciou. Aktívnejší si môžu zahrať plážový futbal, či volejbal, petang, kolky, atď. Medzi najobľúbenejšie ale patrí vonkajší hotelový bazén. Kto nevidel tak neuverí, ako sa dá vyblázniť na takej malej ploche. Slnečné pobrežie je známe a rušné letovisko s pomerne hustou zástavbou. Nenájdeme tu les ani lúku a preto tu nemôžeme organizovať klasický táborový program ako na Slovensku. Sem sa chodí, slniť, kúpať, športovať a zabávať sa. Starší z účastníkov sa tešia hlavne na večer, kedy zvykneme zakotviť v niektorej z diskoték. Je ich tu mnoho a naši skúsení animátori už vedia kam môžeme vstúpiť. Treba si uvedomiť, že diskotéky sú hlavne pre mládež a tá sem chodí „žiť“. Aj samotným podnikom na ich reputácii a bezpečnosti záleží. Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hoteli (samozrejme tiež s animátorom). Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s účasťou svojho dieťaťa na večernom programe.

Kúpanie:

Široká piesková pláž, voda teplá, vstup do mora je mierny.

Termín Počet dní Cena s dopravou z BA Vek  
30.06. - 11.07.2020 12 480 € 12 - 18 rokov Prihláška
09.07. - 20.07.2020 12 480 € 12 - 18 rokov Prihláška
18.07. - 29.07.2020 12 330 € 16 - 25 rokov Prihláška

V cene kurzu

V cene

  • 9x nocľah s plnou penziou (v turnuse 18.07.-29.07. len raňajky !)
  • autobusová doprava z BA
  • program, animátori, materiál
  • pobytové poplatky

Ubytovanie

Ubytovanie

Moderný mládežnícky hostel, priestranné a pekné 4-6 posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom.

strava

Strava

Plná penzia v hotelovej reštaurácii, nápoje k jedlám. Niektoré jedlá sme ich už naučili „po našom“, ale budú vás hostiť hlavne domácou balkánskou kuchyňou, t.j. veľa jedál z kvalitného mletého mäsa, ryby, zelenina, šaláty a niektoré pre nás nezvyklé špeciality. Takže aj tu platí, že sa treba vedieť prispôsobiť. Poznávanie jedál je súčasťou poznávania krajiny a preto predsa cestujeme.

Doprava

Doprava

Klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 20 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko, odchody z BA ráno, príchody popoludní.

Odporúča

CK odporúča za príplatok

  • 14,40 € komplexné cestovné poistenie
  • 20 € návštevu neďalekého aquaparku
  • 6 € balíček na cestu späť
  • 45 € na pobyt večera 18.07.-29.07. za doplatok 45 € na pobyt. Všetko sa objednáva a platí až na mieste.

Organizátorom tábora je CK ÚSMEV.

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x