ZAŽI V NITREZAŽI V NITRE
Skip Navigation Links > Vlastivedná exkurzia Nitra

ZAŽI V NITRE

Vlastivedná exkurzia Nitra

Pozývame Vás na parádny výlet do starobylej Nitry. Výlet začneme v parku pod hradom, jednom z najkrajších parkov Slovenska. Park je plný preliezok, šmýkaliek, pieskovísk, pozrieme si aj žabiu fontánu a prírodný labyrint. A ďaľšie dobrodružstvo? No predsa zážitková cesta po najkrajších kútoch mesta! Stará mapa plná prekvapení, hádanok a hlavolamov nás zavedie na Nitriansky hrad, Pribinovo a Svätoplukovo námestie.

Cestu prejdeme nielen pešo, ale povezieme sa aj parádnym vláčikom. Čaká nás aj sochokvíz o sochách, ktoré po ceste uvidíme. Tešia sa na nás aj zvieratká, ktorých je plný park. Tak neváhajte a do nitrianskeho parku, na hrad, vláčik sa ponáhľajte!

Poloha

Poloha:

Starobylá Nitra s 20 hektárovým parkom priamo v srdci mesta bez dopravy s možnosťou bezproblémového parkovania plným prírody, zvieratok a atrakcií v podobe hradu, vláčika, nádherných námestí a výhľadu do okolia je ideálnym miestom na školský výlet.

Cena: 12 € / dieťa

V cene kurzu

V základnej cene školského výletu:

Sprievodca, ktorý Vaše deti cca 3 hodiny prevedie po parku, celej zážitkovej ceste vrátane návštevy hradu a jazde vláčikom. Výlet dopĺňa o zaujímavé poznatky a informácie o Nitre, parku, fotky, hry a rôzne úlohy pre deti. Pre každé dieťa má sprievodca nachystaný pamätný talizman - malý darček za úspešné zvládnutie zážitkovej cesty.

  • zážitková cesta po najkrajších kútoch mesta - interaktívna mapa plná prekvapení, hádanok a hlavolamov, ktorá po vylúštení zostáva pre deti ako pamiatka na nádherný školský výlet
  • sochokvíz - zábavný kvíz o sochách, ktoré deti na zážitkovej ceste nájdu
  • návšteva Nitrianskeho hradu, Pribinovho a Svätoplukovho námestia
  • výhliadková jazda vláčikom po Nitre
  • program výletu je upravený podľa veku detí - MŠ, 1 st. ZŠ, 2. st. ZŠ

Ďalšie možnosti doplnenia školského výletu:

 

Obedové menu 3,50 € / osoba

V cene chutný obed v štýlovej reštaurácii Podzámska viecha pod hradom vrátane polievky a pitného režimu.

SPM v Nitre 3,50 € / osoba

Odporúčame výlet v Nitre obohatiť aj o Návštevu Slovenského poľnohospodárskeho múzea, ktoré sa nachádza v nádhernej prírodnej scenérii s malebnými jazierkami v zadnej časti výstaviska Agrokomplex v Nitre. V múzeu na deti čaká sprievodca na prehliadku múzea a skanzemu, nachystaná je aj jazda na traktorbuse.

Relax Aqua & Spa Trnava 3,50 € / osoba

Nádherný nový Aqua park v Trnave s profesionálnou plaveckou službou, tobogánmi, detskými bazénikmi môže byť top zážitkom celého výletu.

Kontaktné údaje

Fatralandia, agentúra zážitkov CK
Narcisová 17
949 01 Nitra

Newsletter

 
© 2017 - 2019 Fatralandia / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x